Yüzlerce metin2 pvp server içerisinden sürekli kapanan, online sayısının düşük olduğu, ücretli itemlere izin verilen adresleri seçmekten sıkıldıysanız sitemiz aracılığı ile sadece kaliteli serverlara ulaşabilir ve bu serverlar hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Sadece zor serverlardan hoşlanıyorsanız veya adresin minimum bir online sayısına sahip olmasını istiyorsanız, bu ayrımı sitemiz üzerinde ki filtrelerden yapmanız mümkün.

Her metin2 pvp servera ayrılmış özel sayfa içerisinden, o serverın güncel web adresine, ardından da zorluk durumuna, online sayısına ulaşabilirsiniz. Bununla beraber aşağıda ki detaylı alandan da yine o serverın hangi özelliklere izin verdiğine, level sınırının kaç olduğuna, beta vb. harici şeylere izin verip vermediğine bakmanız mümkündür. Bununla beraber konu altından daha önce o server üzerinde oynamış diğer oyuncuların yorumlarına bakabilir ve tam olarak nasıl bir pvp ile karşı karşıya kaldığınızı görebilirsiniz.

Günümüzde yer alan çoğu server listesi online olmayan, eskilerde kalmış pvp serverler ile dolu. Bizim sizlere sunduğumuz liste ise her geçen gün güncellenmekte. Ancak bu gerçekleşirken sadece kalitesiz ve yeni sitelere değil bilakis kalitesini kanıtlamış ve gelişmekte olan sitelere yer verilmekte. Bu sayede uzun vadede sıkıntı çekmeyeceğiniz, rahatlıkla kullanabileceğiniz serverlar karşınıza çıkmakta.

Sizlerde kalitesiz ve sıkıcı mt2 pvp server adreslerinden uzak durmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde her gün güncellenen serverlara bakabilir ve özellikleri bakımından sizi karşılayan herhangi bir adrese, anında başlayabilirsiniz. mt2 pvp serverler her geçen gün artmakta ve hemen hemen her serverda farklı özelliklerle karşımıza çıkmakta. Bir birinden farklı tüm bu serverlar içerisinden de, size en uygun olanını, sitemizi kullanarak bulabilirsiniz. Gerek zor gerek kolay gerek betalı gerekse betasız, tüm tarzda ki özel serverları web adresimizde bulmanız mümkün.

Metin2 server adresleri arasında, her zaman öne çıkan noktalardan biri, sunucunun ne kadar süre ayakta duracağıdır çünkü çoğu mt2 pvp kısa sürede kapanmakta bununla beraber oyuna yapılan yatırımlar boşa çıkmaktadır. Sizlere sitemizde sunduğumuz VIP metin2 pvp adresleri son derece uzun solukludur. Kolay kolay kapanmaz ve rahatça oynayabilirsiniz. Bu tarz özel oyunlar kurulurken basit sunuculara değil aksine metin2 server için hazırlanmış özel sunuculara kurulur. Buda oyunun kalitesini ister istemez arttırır. Zaten bu tarzda ki pvp serverlar incelendiğinde, açılış hızı başta olmak üzere birçok farklılıkla karşılaşılır. Pvp serverler içerisinden en iyisini seçip, uzun bir süre o pvp serverda kalmayı hedefliyorsanız, sitemiz bunun için biçilmiş kaftandır.

PVP serverler Türkiye’de oldukça fazla tutulan Metin2 oyunu ile açılmaya başlandı. İlk başta KO gibi farklı pvp serverlar oluşsa da Metin2 PVP serverler zamanla oldukça yayıldılar. Metin2 serverlar’da oynanan oyunlarda adminlerin hilesiz yönetim anlayışı, ws’lik serverların hızı, kolay-orta-zor pvp serverlar oluşu, yeni açılan 2017 pvp serverların hızlı yükselişi derken Metin2 pvp server ailesi oldukça hızlı büyüyor.